Банк в ЗМІ

«Перш за все ми дотримуємось слова банкіра – це і допомогло нам в кризові часи», - розповідає Голова правління «КОМІНВЕСТБАНК» Мирослав Гісем.

04.10.2012

ПРИВАТНИЙ БАНКІНГ В УКРАЇНІ. «КОМІНВЕСТБАНК» був заснований, коли Україна здобула незалежність на початку 90-х, з того часу й досі надає якісні послуги. Інтерв'ю Голови правління ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» Мирослава Гісема лондонському фінансовому виданню «World Finance».

Хочеться розпочати нашу розмову з привітання. Ви отримали нагороду «Best Private Bank, Ukraine» від електронного видання «Word Finance». Що вона для Вас означає?

Дякую за привітання. Для нас це, в першу чергу, визнання того, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ми завжди намагаємося досягати поставлених перед нами цілей та завдань.


WORLD FINANCE AWARD 2012

 


КОМІНВЕСТБАНК – ровесник Незалежної України. Майже 20 років на фінансовому ринку нашої держави. Як виникла ідея «будувати» Головний офіс в регіоні, а не в столиці - Києві?

Потрібно зазначити, що Закарпаття - один з найперспективніших регіонів України. Область, яка межує з чотирма державами Євросоюзу (Угорщина, Словаччина, Румунія та Польша). Закарпаття – багатонаціональний край (понад 30 національностей), зі своєю самобутністю, характером та ментальністю. Тут живуть працьовиті люди, які намагаються зберегти традиції і розвивати регіон. Вже 20 років ми поряд з ними, адже будь-який бізнес, навіть малий, потребує не тільки ідеї, але й фінансової підтримки.

Принципи і цінності, якими Ви керуєтесь у банківському бізнесі, які допомагають Вам розвиватись і не стояти на місці?

В першу чергу ми дотримуємось слова банкіра. Чесність і правдивість - не підкупні та не мають ціни. Ці принципи допомогли нам в кризові часи, які стали справжньою перевіркою на міцність банківської системи України. Ми вистояли завдяки довірі, професіоналізму колективу, прозорості та відповідальності.

Говорити про банк і не спитати про стратегію розвитку - неможливо. Для «КОМІНВЕСТБАНК», якою Вона є, чого прагнете досягнути, які пріоритети Ви для себе обрали?

Хочеться повернутись до специфіки регіону. Наша стратегія прямо пересікається з розвитком Закарпаття. В умовах реформування економічних відносин акцент робиться на розвиток пріоритетних галузей господарювання — лісову та деревообробну промисловість, виноробство та сільське господарство, розвиток прикордонного співробітництва, рекреації та туризму. Основна увага приділяється залученню і обслуговуванню вітчизняних та зарубіжних інвестицій в економіку краю, ефективному використанню природного потенціалу, адже Закарпаття – це перлина України і ми повинні підтримувати імідж, створений століттями.
На сьогоднішній день, крім Закарпатської області, наш Банк представлений у Києві, Львові та Одесі. Надалі ми прагнемо рухатись в заданому напрямку. Збільшувати клієнтську базу, працювати над вдосконаленням і розвитком банківських послуг.

Ви маєте перемогу в багатьох номінаціях в галузі менеджменту і послуг. Яка для Вас найдорожча?

Кожна нагорода для нас важлива і дорога. За роки роботи ми отримали близько 20 відзнак. Всі вони цінні для колективу, адже це певне визнання нашої роботи. «Банк, якому довіряють» - наша особлива і важлива нагорода.

Якщо говорити про формулу успіху, що для «КОМІНВЕСТБАНКу» є головним …

Головним капіталом будь-якого банку є довіра клієнтів та партнерів, а також колектив однодумців, який робить усе для досягнення намічених цілей. На сьогоднішній день «КОМІНВЕСТБАНК» має і одне, і друге. Ми відкриті для співпраці та реалізації нових ідей і завжди будуємо свої відносини на взаємовигідних умовах та з повагою до інтересів клієнта.

WORLD FINANCE WINNER 2012 LOGO

«WORLD FINANCE» | ВЕРЕСЕНЬ – ЖОВТЕНЬ 2012

Версія для друку